TORMIX Tormix

SMARY KLEJE SILIKONY

Smary Silesia Oil grafitowany otrzymywany jest przez zagęszczenie rafinowanego oleju mineralnego mydłami wapniowymi wysokocząsteczkowych kwasów tłuszczowych. Zawiera grafit naturalny. Odporny na działanie wody,stosuje się do smarowania piór resorów gwintów śrub,otwartych kół zębatych, łańcuchów i innych silnie obciążonych powierzchni tarcia. NIE NADAJE SIĘ DO ŁOŻYSK TOCZNYCH I INNYCH MECHANIZMÓW PRECYZYJNYCH. Temp. pracy: 20-+60 st.C.

Smar Silesia Oil ŁT-4S3 stosuje się do łożysk tocznych (w tym pojazdów samochodowych) pracujących w warunkach, w których wymagana jest wysoka stabilność mechaniczna, odporność na starzenie i własności przeciwkorozyjne smaru. Temp.pracy: -30-+130 st.C.

Smar Silesia Oil ŁT 43 przeznaczony jest do stosownia indywidualnego, do smarowania łożysk tocznych oraz innych powierzchni trących pracujących w normalnych warunkach. Temp. pracy: -30-120 st.C.

Smar EP2 CARLUBE odporny na wysokie temperatury i ciśnienia. Zalecany do smarowania łożysk samochodów z hamulcami tarcowymi. Kolor bursztynowy, struktura gładka. Zakres temp. -30- +160. Opracowany w oparciu o rafinowane mineralne bazy olejowe, kompleksowe, stabilne, litowe bazy mydłowe wzbogacone dodatkami odpornymi na wysokie ciśnienia, utlenianie i korozję.

SILIKONY posiadamy motoryzacyjne na wysokie temperatury firm PROMARK.

Oferujemy KLEJE firm: UNIFLEX i LOXEAL, LOCTITE.

 
TORMIX
59 842 96 07