TORMIX Tormix

OBEJMY I OPASKI KABLOWE

W swojej ofercie pasiadamy ślimakowe obejmy zaciskowe firmy NORMA o nazwie TORRO. Są to sprawdzone, gwarantujące bardzo wysoką szczelność opaski zaciskowe. Asymetrycznie wytłoczone uzębienie oraz asymetryczna budowa śruby zapobiega przekręceniu się obejmy w kierunku działania momentu skręcającego. Odpowiednio ukształtowany łeb śruby, zapobiega odchylaniu końca taśmy, oraz zapewnia dobry dostęp klucza do łba śruby. Specjalny koniec taśmy możliwa nie zahaczanie o łeb śruby. Tłoczone asymetrycznie uzębieniei zaokrąglone oraz odgięte ku górze brzegi taśmy zabezpieczają mocowany przewód przed uszkodzeniem.


Obejmy zaciskowe z zamknięciem przegubowym GBS
są szczególnie przydatne do mocowania przewodów elastycznych, z twardej gumy, zbrojonych tworzywem lub stalą, pracujących w instalacjach próżniowych lub ciśnieniowych.


OBEJMY MOCUJĄCE RSGU
firmy NORMA stalowe obejmy ze wzmocnioną ocynkowaną taśmą i gumową osłoną. Ograniczają wibracje, osłaniają zaciskane miejsce przed dostaniem się wody np.w samochodach osobowych.


OPASKI KABLOWE BIAŁE wykonane są z poliamidu 6.6 UL-94V-2 FLAM w kolorze naturalnym. Przeznaczone są do stosowania w pomieszczeniach zamkniętych, do szybkiego łączenia przewodów, węży, kabli i rurek w wiązki. Zęby zmieszczone na całej długości czynnej, pozwalają na dobre zaciśnięcie opaski, a końcówka opaski ma profil ułatwiający zapinanie. Utworzona pętla nie daje się zluzować. Wysoka odporność na działanie zadsad, olejów, smarów, tłuszczy, chlorków, węglowodorów alimfatycznych i aromatycznych. Kształt zamka zapewnia dużą wytrzymałość na zerwanie. Odporna na pleśnie i bakterie. Temp. użytkowania: od -40 do +85st.C. Temp. stapiania: +240st.C.

OPASKI KABLOWE CZARNE wykonane są z dodatkiem czarnego pigmentu i czynnika UV odpornego. Nie zawiera halogenów. Przeznaczone są do stosowania na zewnątrz.


Polecamy:

opaski ślimakowe norma

- opaski zaciskowe norma

- obejmy norma

 

 
TORMIX
59 842 96 07